Rodzaje Treningów

Wróć do głównej

Nasze zajęcia obejmują:

Scholar ARMA-PLTrening walki długim mieczem bez opancerzenia (Blossfechten) wg nauk mistrza Johannesa Liechtenauera (grupa początkująca i zaawansowana).

Weteran ARMA-PLForum – przestrzeń do wspólnego doświadczania Dawnych Europejskich Sztuk Walki, podczas której na równych prawach spotykają się instruktorzy, zawodnicy i uczniowie, aby wspólnie lub we własnym zakresie doskonalić swój kunszt. Na Forum nie trzeba przychodzić na wyznaczoną godzinę rozpoczęcia – wyznaczone w grafiku godziny to jedynie początek i koniec dostępności sali.

Honorowy Scholar ARMA-PLTrening walki mieczem długim w tak zwanym „półmieczu” (chwyt za rękojeść i głownię) oraz sztyletem.

EMET Trening walki rapierem wg szkoły hiszpańskiej (Verdadera Destreza). Zajęcia prowadzone są przez certyfikowanego instruktora z Hiszpanii, Lorenzo Braschiego.

Uzupełnieniem siatki treningów grupowych są lekcje indywidualne – darmowe dla wszystkich członków grupy zaawansowanej – prowadzone regularnie w weekendy oraz okazjonalnie w innych terminach po uzgodnieniu.

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w treningach prosimy o kontakt drogą mailową pod adresami podanymi w dziale kontakt.